Bozcaada Yarı Maratonu Başlıyor

Türkiye’nin en güzel doğal koşu parkurlarından birine ev sahipliği yapan Bozcaada Yarı Maratonu, bu yıl adidas ana sponsorluğunda 18 Mayıs Cumartesi gerçekleşiyor.

Bozcaada Yarı Maratonu Başlıyor
Yayın Tarihi: 11.04.2019 14:56:00

Bakir doğasıyla, kültürel zenginlikleri ile Bozcaada, hem ülkemizden hem de yurtdışından binlerce turisti ülkemize çekiyor. Doğal patikaları sebebiyle de doğa yürüyüşü sporlarıyla ilgilenenlerin uğrak noktaları haline gelen Bozcaada, aynı zamanda en güzel doğal koşu parkurlarından birine de ev sahipliği yapıyor. Bu doğal koşu parkuru ise bu yıl büyük bir etkinliğe sahne olacak. Geçtiğimiz yıllarda büyük bir katılımla gerçekleşen Bozcaada Yarı Maratonu’nu bu yıl adidas ana sponsorluğunda düzenleniyor. Bozcaada Yarı Maratonu 18 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Yarı maraton ve 10K Koşusu’nun da yapılacağı organizasyonda katılımcılar, iki güne yayılan etkinliklerle unutamayacakları bir deneyim yaşayacaklar. Ayrıca yarı maraton ve 10K koşuları yanı sıra çocuk ve evcil hayvan parkuru gibi yan kategoriler ve sürpriz aktivitelerle bir festival havasının yaşanacağı adidas Bozcaada Yarı Maratonu’nun ikinci gününde ise 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunun da yaşanacağı organizasyon farklı etkinliklerle devam edecek. 

adidas, “recode” temasıyla koşuculardan ilham alarak tasarladığı Ultraboost 19 için hazırladığı 'Recode Running' kampanyasını vurguladığı, 18 Mayıs’ta gerçekleşecek Bozcaada Yarı Maratonu’na ortak olmak isteyenler kayıtlarını www.bozcaadayarimaratonu.comadresinden yapabiliyorlar.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X