Bircom’dan Yeni Sezon Harikası

Alanında lider markaların özenle seçilmiş ürünlerini kullanıcılarla buluşturan Bircom’dan hız kesmeden yeni harikalar gelmeye devam ediyor.

Bircom’dan Yeni Sezon Harikası
Yayın Tarihi: 13.02.2019 16:43:00

Türkiye’de Bircom distribütörlüğünde yeni satışa sunulan ve tümü kendi alanında lider olan KEF, Bluesound, NAD ve Oehlbach gibi markaların en sevilen ürünlerini ülkemize getirerek müzik dinleme alışkanlıklarınızı değiştirmeyi hedefledi. Geçtiğimiz günlerde Kanyon’daki deneyim mağazası Hifimyfi’da gerçekleşen bir etkinlik ile ziyaretçileriyle buluşan Bircom, Türkiye’de ilk defa satışa sunulan, dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF’in LSX Bluetooth hoparlörlerini tanıttı.

Sadece akustik kalitede ürünler geliştirmek amacıyla kurulan Kent Engineering & Foundry (KEF), bugün dünyanın her yerindeki gerçek müzik tutkunları için yüksek performanslı ürünler tasarlamaya devam ediyor. Ürün ailesinin bir çok tasarım ve mühendislik ödüllerini de toplamış yeni üyesi LSX, 3 boyutlu müzik keyfini yaşatan kompakt dizaynlı kablosuz hoparlörleriyle sadece müziğe odaklanılmasını sağlıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X