Bir Gece İki Kutlama

Kardeş dergimiz L’Officiel Türkiye, geçtiğimiz akşam yeni yılı ve Estetik International’ın 20. yaşını doyasıya kutladı.

Bir Gece İki Kutlama
Yayın Tarihi: 28.12.2018 13:30:00
L'Officiel Türkiye 2019’un gelişini kutladığı 25 Aralık akşamı, Estetik International’ın 20. yılını da coşkuyla kutladı. Dada Salon Kabarett’de gerçekleşen ve estetik cerrahi, medikal estetik, saç ekimi, estetik diş hekimliği ve obezite cerrahisi sonrası estetik tedavileriyle ünlü, Türkiye'de ve dünyada hizmet veren öncü estetik zincir kliniği olan Estetik International’ın 20. yıllık serüveni nin kutlandığı partide “Sonsuza Değin” sloganı hakimdi. Estetik International’ın kurucusu olan Op. Dr. Bülent Cihantimur’un açılış konuşmasını gerçekleştirmesinin ardından Om Medya Genel Müdürümüz Ebru Alişan ile L’Officiel Türkiye Genel Yayın Yönetmenimiz Debora Zakuto 2019 yılı dileklerini davetlilerle paylaştı.

Matmazel Coco’nun açılış performansını, ekranlardan sahnelere transfer olan oyuncu Hande Subaşı’nın iki saatlik sahne performansı izledi. Subaşı’nın seslendirdiği şarkılarla eğlenen davetliler arasında ekranların çıkış yapan genç yüzleri Aybüke Pusat, Boran Kuzum, Yasemin Allen, Gonca Vuslateri, Engin Hepileri ile eşi Beyza Şekerci, Aytaç Şaşmaz, Gözde Mutluer, Enis Arıkan, Afra Saraçoğlu, Cansu Tosun, Ege Kökenli gibi isimler bulunurken; cemiyet hayatından da Gül Gölge, Elif Karadayı, Mert Vidinli, Arzu Kunt, Didem Antebi, Yasemin Öğün gibi isimler katıldı.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X