Benim Küçük Bahçem

Tazedirekt, dikey tarım yöntemi sayesinde herkesin balkonunda kendi küçük bahçesini tasarlayabileceği bir proje başlattı.

Benim Küçük Bahçem
Yayın Tarihi: 29.07.2019 16:39:00
Organik besinlerle beslenmek sağlıklı yaşamın altın kurallarından biri. Bu ihtiyacımıza yetişen Tazedirekt, yeni bir projeyle organik yaşamı evimize taşıyor. Yeni projesi Tazedikey ile büyük şehirlerde yaşayanların kendi balkonlarında taze sebze-meyvelerini yetiştirmelerine imkan sağlıyor. Dikey tarım yöntemiyle balkonu küçük bir bahçeye çevirme imkanı sunan bu projeyle evinizde bir hobi alanı yaratmış oluyor ama aynı zamanda sürdürülebilirliğe katkıda bulunuyorsunuz. Böylelikle dileyen herkes balkon bahçeciliği yaparak yeşillik ve  minyatür sebze-meyve yetiştirme imkânı ediniyor. Tazedikey.com’da satışa sunulan özel tasarım çantalarının yanında bulunan geçici dikişlerin yırtılıp çantanın dik bir şekilde güneş alan bir noktaya asılması gerekiyor. Çantadaki ceplere yeterli miktarda toprak doldurulduktan sonra tohumlar ekiliyor. Tohumların çimlenmesi ile balkonlar küçük bahçelere dönüşüyor.
 


FOTO GALERİ


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X