Bay ve Bayan Carter’dan Cezbedici Teklif

Hayranlıkla izlediğimiz ikiliden Vegan diyetine giren hayranlarına karşı konulmaz bir teklif geldi.

Bay ve Bayan Carter’dan Cezbedici Teklif
Yayın Tarihi: 1.02.2019 16:58:00

Hip-Hop’ın kralı ve kraliçesi, herkesin hayranlıkla baktığı Beyoncé ve Jay-Z ikilisi, çocuk sahibi olduklarından sonra sağlıklarına kat be kat dikkat ettiklerini sıklıkla dile getiriyorlar. Bu ayın başlarında çift Marco Borges’un yeni kitabı The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World (Bitki bazlı diyet, İyi vücut, Daha iyi bir Dünya)’nın tanıtımını yaparak çocuklarından sonra yeme-içme alışkanlığı bakımından çok değiştiklerini belirtmişlerdi.

Vegan yaşama karşı duruşlarını her fırsatta göstermekten çekinmeyen ikiliden hayranlarını sevindirecek bir teklif geldi. Greenprint isimli bu proje kapsamında eğer “günde iki bitkiye dayalı öğün” yemek sözü verir veya “etsiz Pazartesi” uygulamasını yaparsanız Beyoncé’nin ya da Jay-Z’nin konserlerine yaşam boyu ücretsiz katılabileceksiniz. Çok ilginç bir teklif değil mi sizce de?

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X