Barış Arduç’lu New Balance’ın Yeni Sezonu

Geçen sezonun başında, duyurusu yapılan Barış Arduç x New Balance koleksiyonu bizleri heyecanlandırmanın yanı sıra merak duyumuzu da ateşlemişti.

Barış Arduç’lu New Balance’ın Yeni Sezonu
Yayın Tarihi: 2.10.2018 11:12:00

Barış Arduç’un spor aşkını bilmeyen yoktur. Genç ve başarılı oyuncu, gün içindeki yoğun temposuna spor kaçamaklarını da eklemeden duramadığını belirtiyor. New Balance’ın ise ilk kez giyim koleksiyonunda işbirliğe giderek fark yaratması ve bu konuda Barış Arduç’u seçmesi, yeni ve aykırı gençliğe güzel bir dokunuş yarattığı görülüyor. Ayrıca OM Medya şirketinin altında bulunan L’Officiel Hommes dergisinin Sonbahar sayısında da yakışıklı oyuncu yer aldı.

Koleksiyondaki ses dalgası motifinin anlamının, enerjinin harekete dönüşmesine vurgu yapıldığı aktarılıyor. Barış Arduç x New Balance koleksiyonu, Sonbahar-Kış sezon kampanya çekiminde markanın vurguladığı terimlere de göz atma şansına eriştik. lkbahar yaz sezonunda respect(saygı), honour(onur), loyalty(sadakat) ve compassion(merhamet) duygularının verdiği ilhamla hazırlanan tasarımlar, sonbahar kış sezonunda “honesty(dürüstlük), integrity(doğruluk), courage(cesaret)” ile devam ediyor.

Barış Arduç’un performans anındaki stiliyle, günlük stilini bir arada sunan 20 parçadan oluşan koleksiyon www.newbalance.com.tr ve New Balance mağazalarında satışa sunulacak.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X