Baharın Gelişini Shangri-La Bosphorus’ta Kutlayalım

Baharın gelişi böylesine enerjik ve neşeli olmamıştı.

Baharın Gelişini Shangri-La Bosphorus’ta Kutlayalım
Yayın Tarihi: 15.04.2019 17:40:00

İstanbul’u İstanbul yapan Boğaz’ın nadide lokasyonunda konumlu Shangri-La Bosphorus, sıcak atmosferi, ulaşılabilir lüks kavramına getirdiği yeni bakış açısı ve Türk ve Dünya mutfağının en özel örneklerini barındırması sebebiyle marka değerini yükseltiyor. Mutfağını bu kadar özel yapan şey ise “çiflikten masaya” konseptiyle en taze ve organik ürün seçimi kuşusuz. Shangri-La Bosphorus’un bu özelliklerini deneyimlemek için ise otel bünyesinde yer alan IST TOO restoranını ziyaret etmelisiniz.

Sizlere ziyaret için güzel bir fırsat sunan Shangri-La Bosphorus, IST TOO, baharın habercisi Paskalya Bayramı’nda sevdikleriyle mutlu anlar yaşamak isteyen misafirlerini canlı müzik eşliğinde 21 Nisan Pazar günü denize nazır lokasyonunda gerçekleşecek olan Paskalya Brunch’ına bekliyor. 

Ayrıca Paskalya’yı ve baharın gelişini tüm renkleriyle yaşamak isteyenleri 17 – 21 Nisan arasında çay saatine davet ediyor. Her gün saat 14:30-18:30 arasında gerçekleşecek olan Paskalya temalı çay saatinde, birbirinden lezzetli tatlı ve tuzlu atıştırmalıkların yanı sıra çikolatadan yapılan faberge yumartaları da Lobby Lounge’ı süsleyerek Paskalya atmosferini misafirlere yaşatıyor olacak.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X