Axe’dan Yok Artık Dedirten Koku

Parfüm kalitesinde deodorantlar tasarlayan AXE yine hiç beklenmeyen iki farklı kokuyu bir araya getirerek yeni bir deodorant çıkardı.

Axe’dan Yok Artık Dedirten Koku
Yayın Tarihi: 28.03.2019 14:46:00

AXE’ın çikolata aromalı kokusunun aşıkları bilirler ki, basit bir deodoranttan çok ötedir. Parfüm kalitesinde ve kalıcılığında, çeşit çeşit deodoranta sahip olan AXE, geçtiğimiz akşam gerçekleştirdiği lansman partisinde beklenmeyen iki üründen, deri ve kurabiyeden oluşan yeni kokusu What!?’ı tanıttı. Yok Artık sloganıyla ve benzersiz bir kokuyla karşılaşan davetliler, hem tatlı notaları hem de derinin karşı konulmaz cazibesiyle geceyi geçirdiler. 

Oben Budak, Ata Günay & Jamie S’in birbirinden farklı tarzdaki şarkıları ardı ardına çalarak yakaladıkları coşkulu uyum, davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. AXE What?! ile ilgili herkesin aklına ilk gelen "güzel kokar mı?" sorusuna eğlenceli bir dille yanıt veren global reklam filmi, genç bir adamın AXE’ın yeni deodorantının kokusuna meydan okumasını konu alıyor. What?!’ın "Yok Artık!" dedirten kokusunu ve etkisini tahmin edemeyen genç adam reklam filminde "Gerçekten güzel kokuyorsa otobana çıplak çıkarım" diyerek bir meydan okuma başlatıyor. Bir anda bornoz emojisi ile otobanda kalan reklam karakterinden ilhamla sanat, basın ve cemiyet hayatından bir çok isim partide AXE işlemeli bornozlarla fotoğraf çektirdi.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X