Ariana’nın Balmumu Heykeli İle Tanıştınız Mı?

Ariana Grande’nin balmumu heykeli Londra Madame Tussauds’da!

Ariana’nın Balmumu Heykeli İle Tanıştınız Mı?
Yayın Tarihi: 28.05.2019 12:16:00

Dünyaca ünlü isimlerin balmumu heykellerinin yer aldığı müze Madame Tussauds’a yeni bir isim daha eklendi. Londra’daki Madame Tussauds tarafından yapılan açıklamaya göre başarılı şarkıcı Ariana Grande’nin balmumu heykeli 5 hafta süresince müzede sergilenecek. Her ne kadar ilk bakışta bunun Ariana hayranları açısından sevindirici bir haber olduğu düşünülse de beklentiler sanıldığı gibi olmadı. Zira sosyal medyada Ariana Grande hayranlarının önemli bir kısmı yapılan heykelin Ariana’ya hiç benzemediğini belirtti.
 


Son birkaç gündür sosyal medyanın odak noktası haline gelen balmumu heykeli hakkında Ariana Grande’nin ne söyleyeceği ise merak konusu oldu. Ariana Grande, kendi balmumu heykelini paylaşan bir Instagram gönderisinin altına “I just wanna talk.” (sadece konuşmak istiyorum) yazdı. Ünlü pop yıldızı henüz balmumu Ariana’yı ziyaret etmedi. Her ne kadar bu heykelin Ariana’ya birebir benzemediği ortada olsa da biz verilen tepkinin biraz fazla olduğunu düşündük. Ya siz?
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ArianaGrande reacts to her Madame Tussauds wax figure under our Instagram post 😂: “I just wanna talk”

Pop Crave (@popcravenews)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X