Ariana Grande’nin İlk İşbirliği

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haber ile Givenchy’nin yeni yüzünün Ariana Grande olma ihtimalinden bahsetmiştik. Öyle de oldu!

Ariana Grande’nin İlk İşbirliği
Yayın Tarihi: 13.05.2019 15:11:00

Beklenen açıklamayı bir kaç Instagram açıklamasıyla gerçekleştiren Claire Waight-Keller’ın kreatif direktörlüğündeki Fransız moda evi Givenchy, yeni yüzünün Ariana Grande olduğunu, markanın 2019-20 Sonbahar-Kış kampanyasında yer alacağından da bahsetti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ARIVENCHY: @ARIANAGRANDE IS THE NEW FACE OF GIVENCHY. #GIVENCHYFAMILY

GIVENCHY (@givenchyofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yayınlanan siyah-beyaz görselde Ariana Grande’nin imzası haline gelen at kuyruğunu savurduğunu, inci detaylı saç aksesuarını görüyoruz. Givenchy’nin ilham perisi Audrey Hepburn’un Breakfast at Tiffany’s’in açılış sahnesinde giydiği siyah, çapraz bantlara sahip sırt detayıyla markanın ikonik elbisesini giyen Ariana Grande’nin yüksek moda sahnesindeki ilk işbirliği bu projeyle gerçekleşiyor. Projenin adının Arivenchy olması da gözümüze takılan diğer bir detay. İçimizde bu yılın 25 yaşındaki pop yıldızının yılı olacağına dair bir his var. Sizce?EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X