Ariana Grande ve Jim Carrey Buluşması

Arina Grande Jim Carrey’nin dizisi “Kidding”de rol alacak. İşte detaylar...

Ariana Grande ve Jim Carrey Buluşması
Yayın Tarihi: 1.08.2019 11:53:00

Şu sıralar bir yandan yeni şarkısı “Boyfriend”in tanıtım çalışmalarını sürdüren diğer yandan ise Givenchy kampanya çekimlerinde boy gösteren Ariana Grande’nin sürprizleri bitmiyor. Dünyaca ünlü yıldız saatler önce resmi Instagram hesabından Jim Carrey ile bir paylaşım yaptı ve herkesi şaşırttı. Görünen o ki daha önce birçok televizyon ve sinema projesinde yer alan Ariana Grande için oyunculuk serüveni devam ediyor.Bildiğiniz gibi Altın Küre ödüllü Kanadalı komedyen Jim Carrey, 2018’in Eylül ayında “Kidding” isimli bir televizyon dizisiyle seyirci karşısına geçmişti. Amerikan komedi-drama türündeki dizi ilk bölümlerinden itibaren beğenileri toplamaya başardı. Evet tahminleriniz doğru! Ariana Grande Kidding’in yeni sezonunda Jim Carrey ile kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Küçüklüğünden bu yana Jim Carrey hayranı olduğunu dile getiren Ari, “Anlatacak kelime bulamıyorum. Hayatımın en özel deneyimi için minnettarım. Hiçbir şey küçüklüğünüzden bu yana idolleştirdiğiniz ve hayran olduğunuz biri ile çalışmaktan ve onun tahmininizden daha özel olduğunu keşfetmekten daha çılgın olamaz. Gelecek sezonda Kidding’de küçük bir rol kazandım. Bana bu imkanı tanıdığı için Dave (yapımcı) ve Jim Carrey’e teşekkür ederim.” notu ile heyecanını paylaştı. İşte o paylaşım!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

there aren’t words. ☁️☁️☁️☁️☁️☁️☁️i’ve been staring at my screen and no words do this moment justice. thankful for the most special experience of my life. nothing is crazier than getting to work with and spend time with someone whom you’ve idolized and adored since before you could speak. actually, what’s even crazier is discovering that person to be more special and warm and generous in person than you ever could’ve imagined. i get to make a tiny appearance on the hilarious and deeply moving show Kidding next season. this was a DREAM of an experience. thank you thank you thank you Jim and thank you Dave for having me. i have so much more to say but words actually can’t .... cover it.

Ariana Grande (@arianagrande)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X