Apple'ın Yeni Cihazları Hakkında Her Şey

Bütün dünyanın gözleri bir kaç dakika önce sona eren Apple'ın yeni harikalarını lanse ettiği “Gather Round” etkinliğindeydi.

Apple'ın Yeni Cihazları Hakkında Her Şey
Yayın Tarihi: 12.09.2018 20:58:00

Yepyeni cihazların tanıtıldığı bu etkinlik teknoloji bağımlılarının olduğu kadar, Apple fanları olarak Türk müşterilerinin de radarındaydı. Bu etkinlikte 2019 model Apple Watch'un son serisi Apple Watch Series 4'ü, yeni iPhone'ları,, iPad'i görme ve tanıma şansına eriştik.
 

Apple Watch Series 4

Yepyeni bir cihaz ile bizi selamlayan Apple, Series 4 ile iPhone X tasarım diline geçiş yaptı. Böylelikle cihaz boyutu sabit tutulup, ekran boyutu büyütüldü. Tüm gün olarak tanıtılan bataryaya sahip cihaz, en önemli özellik olarak düşme şiddetini anlıyor. Ve saatinize cevap vermediğiniz 1 dakika süre sonunda acil yardımı arayarak lokasyon gönderimi sağlıyor. 14 Eylül'de siparişi başlayan saat 21 Eylül'de satışa çıkacak.

 

iPhone Xs

Son günlerde artan dedikodular sonrasında yeni iPhone'ların ismi sırasıyla iPhone Xs, iPhone Xs Max olarak açıklandı.

Cihaz geçtiğimiz yıl tanıtılan iPhone X tasarım diline devam ediyor. iPhone Xs, önceki versiyonla aynı çerçeveye sahip; çelik. Altın, gümüş ve uzay grisi olmak üzere 3 renkte geliyor. Ekranı “Super Retina” olarak adlandırılıyor. 5.8 ve 6.5 inç ekran, sırasıyla iPhone Xs ve iPhone Xs Max cihazların ekran boyutu. 6.5 inç ekran boyutuyla, Apple şu ana kadar ki en büyük ekranlı cihazını tanıtmış oldu. A12 Bionic chip ise cihazı, akıllı telefonlar dünyasında dokunulmaz kılıyor. A12 Bionic, akıllı telefonlarda kullanılan ilk 7 nanometre chipset. iPhone X ile tanıtılan, gelişmiş yüz tanıma sistemi Face-ID, bu iki cihazda da yer alıyor. Cihazlarda ilk kez 512 Gb dahili hafıza üst sınır.
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X