Apple’ın Yeni Bombası

Apple’ın yeni aksesuarları sonunda satışta!

Apple’ın Yeni Bombası
Yayın Tarihi: 16.01.2019 10:58:00

Apple’ın bu yıla damgasını vurduğu yeni amiral gemisi cihazları iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr için akıllı batarya kılıfları satışa sunuldu.

Apple cihazlarının sunduğu yüksek performanstan ötürü batarya ömürleri diğer cihazlara nazaran daha uzun gidiyor. Ancak bazı durumlarda bu bile yeterli olamıyor. Hal böyle olunca taşınabilir bataryalarla yaşamaya alıştık. Kimimiz bu batarya taşıma olayını ise külfet olarak görüp asla bu yönde adım atmıyor.

iPhone 6s ile birlikte piyasaya sürülen akıllı batarya kılıfları o kadar sevilmişti ki insanlar hem kılıf derdinden hem de yedek batarya taşıma sorunundan aynı anda kurtulmuştu. Aradan geçen süre zarfında Apple teknoloji dünyasına bir çok yenilik kattı ve bu yeniliklerin başında tüm ön yüzeyi kaplayan ekran çok sevildi. Bu yaz değişen tasarım dilinin devamı niteliğinde iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr olmak üzere üç yeni cihaz tanıtıldı. Tabiki gözler hala akıllı batarya kılıflarını arıyordu. Kulağımıza gelen dedikodular arasında 2019’un başında bu kılıflar satışa çıkacaktı, ki öyle de oldu.

Apple bu üç amiral gemisi için yeni akıllı batarya kılıflarını satışa sundu. Yeni versiyon kılıflar tasarımsal değişikliğe uğradılar. Artık daha çok alan kaplayıp daha uzun batarya ömrü sunuyorlar. Sitede yazdığına göre yeni Smart Battery Case’ler konuşma süresini 37, internet kullanım süresini 20 saate kadar arttırıyor. Ayrıca yeni kılıf kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için yani kılıfı ayrı telefonu ayrı şarj etmek gerekmiyor. Yurtdışı fiyatı 129 dolar olan kılıfların ülkemizdeki fiyatı ise 999 TL olarak belirlendi. Şu anda stokta görünmeyen kılıflar 18 Ocak’ta teslim edilmeye başlanacak.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X