Apple’dan Bir İlk

Apple yılın beklenen etkinliğini herkese duyurmaya kararlı.

Apple’dan Bir İlk
Yayın Tarihi: 9.09.2019 12:45:00

Yarın yani 10 Eylül günü Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacak etkinlik Apple’ın donanım tanıttığı yılın büyük etkinliği olarak görülüyor. Sadece Apple fanlarının değil aynı zamanda rakiplerinde dikkati bu etkinliğe kesilmiş durumda. Bu büyük etkinlikte yukarıda da dediğimiz gibi yeni iPhone’lar ve yeni nesil Apple Watch’lar tanıtılacak. Aynı zamanda yeni bir takip cihazı ürün ailesine eklenecek dedikodusunun da sahibiyiz. Apple TV+’ın geniş kitlelere ulaşması için daha ekonomik bir Apple TV’nin ya da tahmin edilen ismiyle Apple TV Mini’nin tanıtılması bekleniyor.

Yeni nesil Apple Watch’lar tasarımsal değişikliğe gitmiyor. Donanım olarak daha güçlü batarya ve yeni nesil ekranla gelecek. Yeni gelecek iPhone’lar ise iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max isimlerini alacağı düşünülüyor. iPhone 11’lerin kamera konusunda büyük gelişmeler kaydettiğini biliyoruz. iPhone 11’de 2’li ve Pro’larda ise 3’lü kamera sistemine geçiş yapan Apple, gece modu ve yakınlaştırma özelliklerini eklediğini düşünüyoruz. Daha gelişmiş Face ID ile gelecek cihazların her yönden yüz tespiti yapabileceği dedikoduları kulaklarımıza çalınmıştı.

Ancak haberimizin asıl konusu Apple, tarihinde ilk kez sadece kendi sistemi üzerinden değil de YouTube üzerinden de canlı yayını yaparak birçok kişiye ulaşmayı hedefliyor. Oldukça stratejik öneme sahip bu plan işe yarar mı bilinmez ancak sizlerin de etkinliği izlemeniz için canlı yayını aşağıya ekledik.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X