Anne-Kız Gibi

Bella Hadid ve Karla Bruni Cannes Film Festivali’nde yeniden buluştu.

Anne-Kız Gibi
Yayın Tarihi: 17.05.2019 16:03:00

Birbirine benzelikleri ile dikkat çeken top model Bella Hadid ve dünyaca ünlü müzisyen ve fotomodel Karla Bruni dün gece Cannes Film Festivali’nde bir araya geldi. Dior tarafından düzenlenen akşam yemeğine katılan iki model, yan yana gelince görenleri bir kez daha hayrete düşürdü.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do I have a hidden daughter? ❤️ @bellahadid

Carla Bruni (@carlabruniofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()


Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl bir başka etkinlikte Bella Hadid ile buluşan Karla Bruni, kişisel Instagram hesabından siyah beyaz bir fotoğraflarını paylaşmış ve altına “Gizli bir kızım mı var?” notunu düşmüştü. Dün gece aynı fotoğraf tekrarlandı. Karla Bruni bu kez “Küçük kız kardeşim ile.” notunu düştüğü siyah beyaz formatlı bir başka fotoğraf paylaştı. Bella Hadid’in nude tonlar tercih etmesi, Karla Bruni’nin ise siyahlar içerisinde olması benzerliklerinden hiçbir şey kaybettirmedi. Zira ikilinin yüz yapısı, saç stili ve tavrı neredeyse aynı!
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With my (slightly younger) sister @bellahadid 😜🦋💕at the @vogueparis x @Dior dinner in Cannes

Carla Bruni (@carlabruniofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X