Mart 2019 Sayısı

Diğer Sayılar:


All Dergisi Mart 2019 Sayısı

Sadelik peşine düştük!

Sanat tarihinin en başarılı sanat eseri Mona Lisa’nın yaratıcısı ünlü ressam Leonardo Da Vinci’nin de dile getirdiği gibi; “Sadelik en yüksek gelişmişlik düzeyidir.”

Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün daha da karmaşık bir hale gelen hayatımızda sadeliği ön planda tutmak herhalde son yüzyılın en büyük macerası olsa gerek. Neyse ki bu konuda moda dünyası yardımımıza koşuyor ve 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda “minimalist” akımını baştacı ediyor. 

Puantiyeden çizgiye, çiçekten şal desenine birçok farklı desenin, renk skalasının en canlı tonlarıyla hatta fırfır ve dantel gibi feminen detaylarla bir araya geldiği yeni sezonda tüm bu maksimalist duruşa inat, sadelik de yükselişine hızla devam ediyor. 90’lı yıllarda Calvin Klein ve Jil Sander gibi isimler sayesinde moda dünyasına iddialı bir giriş yapan bu akım son yılların en şaşaalı dönemini yaşamaya hazırlanıyor. 

Biz de içimizdeki bu sadeleşme arzusuyla yeni sezona giriş yaptığımız ALL Mart sayısında minimalist akımı başrole yerleştirdik. Natürel tonlar ve modern siluetlerde podyumlarda karşımıza çıkan ve İskandinav stil ikonları sayesinde sokak modasını hakimiyeti altına alan bu trende dair aradığınız her şey farklı stil önerileriyle sayfalarımızda sizleri bekliyor. 

Netlix’in izlenme rekoru kıran dizisi Muhafız’ın yıldızı Ayça Ayşin Turan ise doğal güzelliğiyle sezonun en temel parçalarına hayat veriyor. IMDb Starmetre ve Moviemetre sıralamasında 11 milyon oyuncu arasında 42. olan genç yıldız beyaz ekranda dijital çağın yükselen değerlerinden. Editörümüz Bağlan Keskin ile gerçekleştirdiği röportajda inandığı bir şeyden asla vazgeçmediğini dile getiren Turan’ın izinden bu mottoyla yepyeni bir sezona giriş yapıyoruz. 

Herkesin hayallerinin gerçek olduğu bir 2019 İlkbahar-Yaz sezonu geçirmek dileğiyle...
TÜM SAYILAR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X