Mart 2018 Sayısı

Diğer Sayılar:


All Dergisi Mart 2018 Sayısı

90’ların çocuğu olmak…

İçinde Super Mario oyunuyla elimden düşmeyen Game Boy, her fırsatta Street Fighters oynamak için evden kaçıp gittiğim atari salonları, düzenli olarak beslemeye çalıştığım Tamagotchi,  Walkman’imde çalan Kenan Doğulu, İzel Çelik Ercan, Mirkelam ve Burak Kut şarkıları, bir kırtasiye tutkunu olarak kalem kutumdan ayıramadığım çok renkli tükenmez kalemler, Amerikan pazarından alınan Levi’s 501 pantolonlar ile Timberland botlar, odamın duvarlarını süsleyen Spice Girls posterleri, sinemada kaç Sex and The kere izlediğimi hatırlamadığım Clueless filmi, ekranlarda her fırsatta tekrarını izlediğim City bölümleri ve daha niceleri.

O günlere dair anacak o kadar çok şey var ki, bu sayfaya sığmaz herhalde. Ve şimdi çocukluğumun en unutulmaz anılarına ev sahipliği yapan bu yakın geçmiş yeniden gündemde. Dünyaca ünlü tasarımcılar 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda radarını 90’lara çeviriyor. Nina Ricci’den Off-White’a, Louis Vuitton’dan Puma’ya birçok marka bu dönemi yad edecek tasarımlara imza atarken Spice Girls yeniden bir araya gelmeyi gündeme getiriyor.

Durum böyle olunca biz de ALL ekibi olarak Mart sayımızı 90’lara ithafen hazırladık ve bu trendin öncülüğünde 2018 İlkbahar-Yaz sezonuna damgasını vuran trendleri günlük hayata uyarlayarak mercek altına aldık.

Ayrıca moda editörümüz Ceren Çetinoğlu’nun şehrin cool kızlarıyla birlikte gerçekleştiği sezona bakış çekimiyle kadın gücünü vurgulayıp, Neutrogena’nın yeni reklam yüzü olan kapak yıldızımız Sedef Avcı ile doğal güzelliğin öneminin altını çiziyoruz. Gelin adayları ve denim tutkunları için hazırladığımı özel dosya ise yine ALL Mart sayısında sizleri bekliyor.

11 yıldır okuyucularına alışveriş arkadaşı olmayı kendisine amaç edinen ALL, 2018 İlkbahar-Yaz sezonunda da sizin yanınızda.
 
TÜM SAYILAR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X