Kasım 2018 Sayısı

Diğer Sayılar:


All Dergisi Kasım 2018 Sayısı

Tecrübenin güzelliği....

Tarih boyunca kadınlar is hayatındaki varlıklarını ve güçlerini kabul ettirmek için plaza katlarında maskülen pantolon ceket takımlarıyla boy göstermişlerdi. Ancak son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına feminizm hareketleri; kadınların is hayatında birçok ilke imza atması, yıllardır süregelen bu gizli ofis üniformasının, tarihin tozlu sayfalarında yerini almasını sağlıyor. Artık başarılı, cesur ve güçlü is kadınları feminenliklerinden ödün vermeden varlıklarını sürdürme sansına sahipler.

2018-19 Sonbahar-Kıs sezonunda tasarımcılar 80’lerin ofis görünümünü daha feminen hatta seksi bir şekilde yorumlayarak podyumlarda karsımıza çıkıyor. Tabii Kraliçe Elizabeth’in kırsal yasamdaki tüvit etek ceket takımları da bu trende daha pastoral bir dokunuş katarak mağazalarda çeşitlilik yaratıyor. Bizler de Kasım sayısını sezonun öne çıkan bu yeni nesil ofis sıklığına ithaf ediyoruz. Tüvit ceketler, plise etekler, Sloane Rangers akımı, neon pantolon-ceket takımları ve daha fazlası yüzlerce farklı ürün seçeneğiyle sizleri sayfalarımızda bekliyor.

Mevsim değişimiyle birlikte bundan sonraki bir kaç ay boyunca vazgeçilmezimiz olacak sezonun öne çıkan dış giyim parçaları ise sizlere özel kombin seçeneklerine yer verdiğimiz Kasım sayımızda. Ancak soğuk havalar her ne kadar gardıroplarımızı etkisi altına alsa da, biz kapak kızımız Alina Boz’un insanın içini ısıtan muhteşem gülümsemesi ile sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmaya devam ediyoruz.

Genç oyuncu içindeki bu pozitif enerjinin sırrını “Keşke demenin kötü bir şey olduğunu düşünüyorum. Geriye dönüp negatif enerji yaratıp üzülmektense edindiğin tecrübenin güzelliğine bakmak lazım diye düşünüyorum.” Sözleriyle editörümüz Bağlan Keskin’e anlatıyor. Kendisi belki daha 20 yasında olabilir ancak onun bu sözleri her yastan kadının kulağına küpe yapması gerektiğine inanıyorum...
 
TÜM SAYILAR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X