Ekim 2018 Sayısı

Diğer Sayılar:


All Dergisi Ekim 2018 Sayısı

Country yaşamın izinde

Yoğun is temposu, sürekli artan trafik sorunu, hava kirliliği ve küresel ısınmayla birlikte son zamanlarda şehri terk edip kırsal bölgelere göç etmek isteyenler sayısında hızlı bir artış görülüyor. Milenyum neslinden küçük Ege kasabalarına yerleşerek hayatına devam edenlerin sayısı göz ardı edilemeyecek kadar fazlayken birçoğumuz için ise bu düşünce sadece güzel bir hayal olarak kalıyor. Ancak 2018-19 Sonbahar-Kış sezonunda bu hayali bir adım öteye taşıyarak gardırobumuza uyarlıyoruz. Dünyaca ünlü markaların yeni ilham kaynağı kırsal bölgeler ve Vahşi Batı. Arizona’nın güçlü ve cesur Cowgirl’leri konforlu ama aynı zamanda feminen stilleriyle Isabel Marant, DSquared2 ve Calvin Klein gibi birçok markanın koleksiyonlarında karşımıza çıkarken kasaba hayatının vazgeçilmez parçaları pelerin, yağmur çizmeleri, Barbour kapitone kabanlar, ekose blazer ceketler ve dökümlü hırkalar ise Chloé, Salvatore Ferragamo, Loewe, Derek Lam podyumlarında dikkat çekiyor.

Şehirde bizlere kasaba hayatı yaşattıran bu akımla birlikte ALL Ekim sayısında biz de kendimizi çayırlara saldık. Kariyerime yeni başladığım günlerde ilk röportaj yaptığım isimler arasında yer aldığı için ben de öze bir yere sahip olan Deichmann’ın yeni reklam yüzü Sinem Kobal ile Ömerli At Çiftliği’nde şehirden uzak keyifl i bir gün geçirirken moda editörümüz Tuğçe Bahçıvangil ise Istanbul’un bir başka banliyö bölgesi Resadiye’de sezonun öne çıkan parçalarıyla pastoral bir çekime imza attı.

“Doğaya kaçış” motto’suyla hazırladığımız bu sayıda Country giyim tarzından hoşlananlar alıyor. Ayrıca denim tutkunları ve gelin adayları için özel birer alışveriş rehberi de sayfalarımızda sizleri bekliyor.

Keyifli okumalar.
 
TÜM SAYILAR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X