Aralık 2017 Sayısı

Diğer Sayılar:


All Dergisi Aralık 2017 Sayısı

Kutlama sayımıza HOŞ GELDİNİZ!
 
Eğlenmek için ayırdığınız vakit, kesinlikle vakit kaybı değildir.

Ne de güzel söylemiş John Lennon. Çünkü her gün daha da kötüleşen dünya gündemi ve yoğun günlük hayata rağmen hepimizin biraz eğlenmeye ihtiyacı var. Sonuçta gelmiş geçmiş en etkili antidepresanlardan biridir eğlence, özellikle sevdiklerimizle gerçekleştiğinde... Biz de Aralık sayımızda yılbaşını bahane ederek siz okuyucularımızı Çukur dizisiyle ekranlara dönen Dilan Deniz’in de katıldığı bir partiye davet ediyoruz. Amacımız hem eğlenmek hem de sezonun ışıltılı parçalarını onurlandırmak.

Gece-gündüz demeden günün her saati diskodan sokağa, spor salonundan alışveriş merkezine şehrin farklı yerlerinde gerçekleşen bu partinin dress code’u ise her zevke ve bütçeye uygun seçeneklerle hazırlanan kutlama rehberinde. Baştan çıkarıcı renklerin kullanıldığı kadife, dantel ve payet gibi disko gecelerinin vazgeçilmez materyallerinin yanı sıra akıllara Kira kira uygulamasını getiren aşırı dozda ışıltılı aksesuarların da öne çıktığı rehberde, partiye eli boş gitmek istemeyenler için yılbaşına özel 400’den fazla hediye seçeneği yer alıyor.

2017’den çıkardığımız bütün dersler cebimizde, yepyeni umutlar ve hayallerle 2018’in kapılarını açtığımız Aralık sayımızda yeni yılın ilk aylarına damgasını vuracak moda ve güzellik trendleri, stil ikonları, şehir rehberi ve burç yorumları sizleri bekliyor. Ayrıca yılbaşı gecesi için PTT (Pijama, Terlik, Televizyon) konseptini tercih edenleri de unutmuyoruz. Ev partisinin olmazsa olmaz en yeni parçaları, yılbaşı gecesine özel televizyon programı ve eskimeyen kutu oyunları ALL editörleri tarafından kaleme alındı.

İyi eğlenceler, mutlu yıllar...
TÜM SAYILAR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X