Alibaba Ve Trendyol'dan Tarihi Karar

Biri dünya devi diğeri Türkiye'nin en başarılı platformu....

Alibaba Ve Trendyol'dan Tarihi Karar
Yayın Tarihi: 29.06.2018 11:24:00

Dünyanın en büyük online alışveriş platformu Alibaba, son birkaç aydır ülkemizi gözüne kestirmiş durumda. Şirketlere yönelik çözümleri barındırdığı Alibaba Cloud hizmetini Türkiye'de kullanıma açmasıyla ülkemize ciddi adımlarla gireceği, kargo şirket araştırmaları yapıp, gizli anlaşmaya vardığı dedikodularının ayyuka çıkması da bu konuda ne kadar ciddi adımlar attığının göstergesi sayılıyor.

Alibaba cephesinde ülkemizi hedefleyen adımlara bir yenisi eklendi. Ülkemizin en önemli online satış kanallarından biri olan Trendyol ile Alibaba'nın stratejik partnerlik kurdu.

Ülkemizdeki güçlü kadınlar listesinde yer alan Trendyol'un CEO'su Demet Mutlu'nun işbirliği üzerine gerçekleştirdiği “Bu ortaklık konusunda çok heyecanlıyız. Alibaba hep örnek aldığımız bir şirketti, şimdi onların yatırımı ve desteği ile, Trendyol’u daha da büyük hedeflere, daha çok müşteriye, daha çok ülkeye birlikte götüreceğiz. Alibaba ile birlikte Türk markaları ve üreticilerini yüz milyonlarca müşteriye ulaştıracağız.”açıklamasıyla anlaşmaya ne kadar güvendiği anlaşılıyor.

Alibaba'nın desteği ile sektördeki konumunu güçlendirmek isteyen Trendyol'dan gelecek haberleri merakla bekliyoruz.
 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X