Adriana Lima ile Box Dersi Fırsatı

Adriana Lima ile İsviçreli saat markası IWC Schaffhausen, anlamlı bir çekiliş düzenliyor.

Adriana Lima ile Box Dersi Fırsatı
Yayın Tarihi: 29.04.2019 16:52:00

Dünyaca ünlü İsviçreli saat üreticisi IWC Schaffhausen ile markanın elçisi Adriana Lima, “Laureus Sport for Good” isimli sosyal yardım vakfının Meksika ve Latin Amerika'daki projelerini desteklemek amacıyla dünya çapında bir yardım çekilişi düzenliyor. Yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında satışa sunulan her bilet 5 dolarlık bağış anlamına geliyor. Desteklerini esirgemeyen yardım severler ise Mayıs ayında gerçekleşecek olan büyük çekilişe katılma hakkı kazanıyor. Çekilişin sonunda seçilecek olan 1 kişi eski Victoria’s Secret meleğinin boks derslerinden birine eşlik ediyor ve 5 yıldızlı lüks bir otelde 5 gecelik tatil fırsatı yakalıyor.

Çekilişte başka ödüller de bulunuyor. Örneğin 150 dolarlık bağış yapan bir kişi Adriana ile fotoğraf çektirme hakkı kazanırken, 1500 dolarlık bağış yapan bir kişi Adriana imzalı boks eldivenlerine sahip oluyor. 20000 bin dolarlık bağış ise başarılı model ile şık bir akşam yemeğinin kapılarını aralıyor.
 

 EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X