Açlık Oyunları Serisine Devam

Açlık Oyunları’nın yenisi geliyor.

Açlık Oyunları Serisine Devam
Yayın Tarihi: 26.06.2019 17:00:00

Geçtiğimiz yıllara damgasını vurmuş distopik bir yaşamda, oldukça sıradışı bir hikayeyi hayatımıza sokan Suzanne Collins, Açlık Oyunları (Hunger Games) ile bir çok etik kavramı sorgulamamızı sağladı. Açlık Oyunları, Ateşi Yakalamak ve Alaycı Kuş olmak üzere üç bölümden oluşan kitap, tam dört bölüm halinde de sinemaya uyarlanmıştı. Başrollerinde Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth’ün yer aldığı hikaye tüm dünyanın yakından takip ettiği bir fenomen haline geldi. Şimdi sıkı durun. Seriye yeni bir kitap ekleniyor.

Serinin yaratıcısı Suzanne Collins, 19 Mayıs 2020’de yeni kitabın okuyucularla buluşacağını ve de orijinal hikayeden tam 64 yıl öncesini konu alacak.

“Bu kitapla birlikte doğanın durumunu, kim olduğumuzu ve hayatta kalmak için ne yapmamız gerektiğini keşfetmek istedim. Savaştan 10 yıl sonraki Karanlık Günler olarak adlandırılan restorasyon dönemi, karakterlerin bu sorularla uğraşması için verimli bir zemin sağlıyor ve böylece insanlık hakkındaki görüşlerini ortaya çıkarıyor” sözlerini sarf eden Suzanne Collins yeni kitabı için oldukça umutlu.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X