5 Kullanımda Kusursuz Görünen Saçlar

Gliss, kapak yıldızımız Selma Ergeç’in de katılımıyla yeni serisi Serum Deep Repair”i tanıttı.

5 Kullanımda Kusursuz Görünen Saçlar
Yayın Tarihi: 5.02.2019 12:44:00

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, markanın güzellik elçisi Selma Ergeç’in de katılımıyla yeni serisi “Serum Deep Repair”i tanıttı. Lansmanda konuşan ALL kapak yıldızımız Selma Ergeç; “Hayatta hepimizin hedefleri var ve çoğu hedefimizin gerçekleşmesi zaman alıyor. Örneğin benim için yeni bir dizi çalışması 3 ay ya da sinema projesi 1 yıl. Tüm bu koşuşturmacanın içerisinde ben saçlarımı değiştiren bir ürün ile tanıştım ve saçlarımı ona emanet ettim. Bugün bu sahnede, benim gibi beklemeden daha güçlü, canlı ve yumuşacık saçlara kavuşmak isteyen tüm kadınlara, bu ürünü anlatma şansına sahip olduğum için de çok mutluyum. Eminim ki Gliss ve ben, yeni kampanyamız ile milyonlarca kadına dokunarak hayatlarında güçlü bir fark yaratacağız.” sözleriyle yeni seriye olan inancını dile getirdi.

Yalnızca 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlar hediye eden yeni seri, hem içeriğindeki keratin serum ve amino asit ile canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçların en yeni yardımcısı oluyor hem de saçın 10 kat derinine inerek yoğun bakım fırsatı sunuyor. Şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi, saç bakım maskesi ve saç bakım serumundan oluşan Serum Deep Repair serisi, makaslar ile tüm yolları ayırıyor.
Gliss Serum Deep Repair Şampuan, saç telinin yapısında ve yüzeyinde zarar görmüş kısımları onarırken, Gliss Serum Deep Repair Sıvı Saç Kremi ise kolay taranabilir, canlı, esnek ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçların ihtiyacı olan yüksek performanslı formülü ile yoğun bakım ve onarım gerçekleştiren Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi ile kusursuz saçlar vadeden Gliss Serum Deep Repair Saç Bakım Maskesi de serideki yerini alıyor.EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X