10 Yıl Öncesine Işınlanıyoruz!

“10 Years Challenge” akımına ünlüler de dahil oldu!

10 Yıl Öncesine Işınlanıyoruz!
Yayın Tarihi: 16.01.2019 11:53:00

10 yıl önce yani 2009 yılında her şey şimdikinden çok daha farklı görünüyordu. Iphone’lar hayatımıza gireli birkaç sene olmuş, Instagram daha kurulmamış hatta Kardashian’ların hiçbirinin henüz çocuğu bile yok... 10 yıl içerisinde farkında olduğumuz ya da olmadığımız birçok değişime uğradık. Özellikle sosyal medyanın gücüyle, yaşam tarzımızda, ilgi alanlarımızda ve en önemlisi görünümüşümüzde farklılıklar oluştu. Şu sıralar bizleri o yıllara doğru nostaljik bir yolculuğa çıkaran bir akımımız var; “10 Years Challenge”. Bu akıma göre 10 yıl öncenize ait bir fotoğrafınızı güncel bir fotoğrafınızla yan yana getirip paylaşıyor ve aradaki farklara dikkat çekmeye çalışıyorsunuz. Tahmin edeceğiniz gibi ünlü isimler de bu akıma kayıtsız kalmadı ve Nicki Minaj’dan Madonna’ya kadar birçok yıldız eğlenceli Instagram gönderilerini ard arda paylaşmaya başladı. İşte Instagram’ın son akımı “10 Years Challenge”ın öne çıkanları!


Jameela Jamil


Reese Witherspoon

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time sure does fly when you are having fun!! #10YearChallenge

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)'in paylaştığı bir gönderi ()


Anne Hathaway


Selma Blair

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#2009 and #2019. There you go. ❤️🖤 that #tenyearchallenge the kids are doing

Selma Blair (@selmablair)'in paylaştığı bir gönderi ()


Madonna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me 10 yers ago! I would not Fuck with either of me! #unapologeticbitch ♥️

Madonna (@madonna)'in paylaştığı bir gönderi ()


Caitlyn Jenner

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now THAT is a #10YearChallenge Be authentic to yourself 💜

Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)'in paylaştığı bir gönderi ()


Nicki Minaj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤪😅

Barbie® (@nickiminaj)'in paylaştığı bir gönderi ()


Ellen DeGeneres

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge. I never realized how differently I hold my hand now.

Ellen (@theellenshow)'in paylaştığı bir gönderi ()


Janet Jackson

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

challenge accepted 😝 #glowupchallenge #howharddidaginghityouchallenge

Janet Jackson (@janetjackson)'in paylaştığı bir gönderi ()


Tyra Banks


Kelly Ripa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge closer now ❤️❤️

Kelly Ripa (@kellyripa)'in paylaştığı bir gönderi ()


Lori Loughlin

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okay technically photo on the right is 2018. 2009-2019 #agechallenge

Lori Loughlin (@loriloughlin)'in paylaştığı bir gönderi ()


Ryan Seacrest

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When time and hair product are on your side (swipe right) #10YearChallenge

Ryan Seacrest (@ryanseacrest)'in paylaştığı bir gönderi ()


Jessica Biel


Justin Baldoni

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wow- what a difference ten years makes. #10yearchallenge #haterswillsayitsfake

Justin Baldoni (@justinbaldoni)'in paylaştığı bir gönderi ()



Elizabeth Banks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Exclusive Report: Blondes do have more fun. A little over #10YearChallenge

Elizabeth Banks (@elizabethbanks)'in paylaştığı bir gönderi ()



Isla Fisher​​
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I was stretchmark/spanx/diaper free a decade ago #10yearchallenge

Isla Fisher (@islafisher)'in paylaştığı bir gönderi ()



Diplo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#10yearchallenge

diplo (@diplo)'in paylaştığı bir gönderi ()

 







EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ







Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X